Srpen 2011

Pandora Hearts op

31. srpna 2011 v 13:12 | Queen |  Openingy


Oz ~ picty

31. srpna 2011 v 13:04 | Queen |  Pandora Heart-obrazky

Pandora Hearts - Postavy

31. srpna 2011 v 11:55 | Queen |  Pandora Heart-postavy


Hlavní postava, kluk s blond vlasmi. Bezstarostný kluk, je kontraktorem B. Rabbita. Má úžasnou vlastnost, že přijme cokoliv, co se stane. Je 'kontejnerem' svého předka Jacka Vessalia. Jeho kontrakt s Alicí je nelegální, takže mu na hrudi odbíjejí hodiny. O dvanácté bude vtáhnut zpět do Abyss. Jinak, otec ho nesnáší.Hlavní hrdinka, masožravý králík. Žila před sto lety a byla zavražděna těsně před tragédií v Sablier (Sabrii). Má mladší sestru - Will of Abyss.


Jako malý s amnézií byl naleznut a přijat jako sluha rodinou Vessaliů. Po Ozově zmizení ho adoptovala rodina Nightrayů, kde již žil jeho mladší bratr Vincent. Gilbert byl dříve sluha Jacka a také přítomen tragédii v Sablier. Je to neschopný sluha bojící se koček.

Pandora Hearts - Recenzia

31. srpna 2011 v 11:46 | Queen |  Recenze

Originální název (Japanese): Pandora Hearts (パンドラハーツ)
Anglický název: Pandora Hearts
Oficiální stránky: http://www.tbs.co.jp/anime/ph/
Datum vydání: 2. dubna 2009 - 24. září 2009
Studio: Xebec, Square Enix, NIS America, flying DOG
Žánry: akce, fantasy, nadpřirozené, shounen, komedie
Počet epizod: 25x24min. (+ 9 speciálů)
Stav: dokončeno


Příběh:
Patnáctiletý Oz Bezarius si donedávna žil svým nenáročným hýčkaným životem mladého aristokrata, zlobil vychovatelku a se svou sestrou a sluhou tropil neplechy. Avšak Oz je potomkem jednoho ze čtyř velkých rodů a blíží ceremonie, oslava jeho 15tých narozenin, při které bude uznán dospělým mužem. Celé se to změnilo, když na ceremonii vtrhli členové rodiny Baskerville a Oze poslali naprosto bezdůvodně do hlubin Abyssu. Abyss je něco jako 'podsvětí' či jak to nazvat, a žijí zde tvorové zvaní Chain. Ve světě lidí mají velkou moc, ale aby se do světa lidí dostali, tak musí uzavřít smlouvu s člověkem, kterému se pak říká kontraktor. Abyss, jakožto podsvětí, je svět chaotický, temný, divný. Navíc někteří ze zdejších chains se živí lidmi a chudák Oz by zde moc dlouho nepřežil. V tom se tam objeví Alice(B-Rabbit) a zachrání ho. Jak se potom ukáže, Alice je zřejmě nejmocnější Chain v Abyssu. Uzavře s Ozem kontrakt, aby se mohla z Abyssu dostat a najít na Zemi své ztracené vzpomínky. A tak si navzájem pomůžou - Alice dostane Oze z Abyssu a Oz pomůže Alice hledat její ztracené vzpomínky. Kdyby jejich Contract byl jeden z legálních, tak by Oz měl plno výhod, ale bohužel není, což znamená, že na splnění dohody má jen omezený čas, pak bude poslán zpátky do Abyssu, kde bude navěky věků bloudit. Navíc Oz po návratu do světa lidí nemá vůbec ponětí, že od doby co byl poslán do Abyssu uplynulo už 10 let, přičemž v Abyssu byl jen okamžik. Povede se mu splnit jejich dohodu včas a zachránit tak svou duši od bloudění v Abyssu? A kdo všechno ho v tom podpoří a pomůže mu, a naopak?


Trapnest

31. srpna 2011 v 11:29 | Queen |  Nana-postavy


Ren Honjo
Věk: 22 let
Ren byl dříve kytarista Black Stones ,ale odešel od nich a stal se basákem Trapnest.Než ovšem odjede dostane od Nany řetízek se zámkem od kterého má klíč jen Nana.Dohodli se,že ho Nana odemkne až jejich vztah skončí. To se ovšem nestalo ani přes dlouhé odloučení těch dvou. Ren je docela velký kamarád Nobua,který je taky dal dohromady s Nanou.Ti dva..to je dvojka..U nich se vždycky nasměju..ještě když jde o Reiru. (Pozn. Upe srandovní scénka: Ren říká Naně.."No..já jdu psát texty pro úžasnou a krásnou Reiru..a z Nany se za ním jenom kouří :D).Když Nana dojela do Tokya dala jí a Rena dohromady Hachiko.Koupila sobě a Naně lístky na koncert Trapnest.


Serizawa Reira
Věk: 22 let
Zpěvačka skupiny Trapnest.První dojem-nevinná dívka s nádherným hlasem. Kdysi dávno chodila s Yasuem,ale to už je dávno. Je stále zamilovaná do Takumiho, i během jejího vztahu s Yasuem do něho byla zamilovaná. V současnosti se ale shází se Shinem.Když ho poprvé viděla okamžitě ji okouzlil a potom za ním běhala jak ocásek. Reira je docela dost hodná a taky veselá.Myslím že jako jediná z celého seriálu nekouří.(ještě Hachi)


Fujieda Naoki
Věk: 23 let
Naoki je taková "veselá kopa". Strašně rád se směje a miluje vtípky.Je bubeník skupiny. To je asi vše,nejmíň se objevuje v seriálu,proto o něm není moc informací.


Ichinose Takumi
Věk: 23 let
Takumiho bych já popsala jen jedním slovem: Debil.Pardon za ten název ,ale totálně ho nesnáším,ovšem pár informací by se hodilo :D.
Takumi je kytarista skupiny Trapnest.Má strašně moc fanynek,on to ví a náležitě toho využívá.Už proto ho nesnáším :D. Je ale docela hodný a když se zamiluje tak se o tu dívku stará a chce aby jí bylo dobře a samozdřejmě se jí nepustí. Příkladem je taková Hachiko - i když mu najevo řekla že se s ním rozchází on jí byl stejně furt na blízku.Jako první se taky dozvěděl že čeká Hachiko dítě.Bez ohledu na to že má kluka Nobua a neví jestli je dítě jeho nebo Nobua jí nabídl ať se stane jeho ženou a přestěhuje se k němu.Ona to přijala.Miluje ho i samotná zpěvačka Reira a když se dozví tuhle novinku neunese to.Jak říkám,Takumiho nemám moc v oblibě.

Yasu Takagi

31. srpna 2011 v 11:24 | Queen |  Nana-postavy

Yasu Takagi
Věk: 23 let
Yasu je bubeník skupiny Black Stones,zároveň je i jejich manažer.Pracuje jako právník,který si našel velikou zálibu v cigaretách.Převzal na sebe právní zodpovědnost za Shina.Tak trošku ho i hlídá.Je docela rozumný ,no to víte…je to právník :D.Je docela blízký kamarád Nany,jako všichni ze skupiny.Nana ho ovšem bere jen jako kamaráda,ale netuší že on k ní cítí něco víc.Kdysi chodil i s Reirou,ale jejich vztah už je minulost.

Nobu Terashima

31. srpna 2011 v 11:22 | Queen |  Nana-postavy


Nobu Terashima
Věk: 20 let
Nobu je kytarista skupiny.Zná se s Nanou ze všech nejdýl,poznali se už na střední. Docela si rozuměli už kvůli tomu,že mají stejný vkus v hudbě.Oba dva milují skupinu Sex pistols. To právě Nobu seznámil Nanu s Renem. Nobu je docela super a vždycky je pozitivně naladěný.Je totálně zamilovaný do Hachi.Proto když ji vidí s Takumim je smutný.Největší rána pro něho byla když se dozví že je hachi těhotná a neví se jestli je dítě jeho nebo Takumiho.

Shin Okazaki

31. srpna 2011 v 11:21 | Queen |  Nana-postavy


Shin Okazaki
Věk: 15 let
Shin je baskytarista skupiny.Nováček,kterému je teprve patnáct let.Do skupiny se dostal i přesto,i když na konkurzu tvrdil že už je mu 18.Nikdo mu to nevěřil ale i tak ho Nana vzala.Jeho velikým idolem je Ren..jde to hodně poznat i na kvalitě hudby.Když poprvé Nana a Nobu uslyšeli jak hraje měli výtlem :D. Vždycky když si zapálí cigaretu před Nanou,Nana mu ji sebere že ještě nemůže kouřit když není plnoletý.(pozn.U toho se vždycky směju)Shin i přes svůj nízký věk pracuje jako "společník osamělých dam".Hodně moc se sblíží s Reirou

Skupina Trapnest

30. srpna 2011 v 20:01 | Queen |  Nana-obrazkyNana Osaki

30. srpna 2011 v 19:35 | Queen |  Nana-postavy


Věk: 22 let
Nana je rockerka už od pohledu.Je zpěvačkou Blast Stones.Když ji Hachiko poprvé viděla,hned si ji tipla na rockovou hvězdu.Taková Nana skutečně je.Je rockerkou tělem i duší.Do Tokia přijíždí se záměrem obnovit svou starou skupinu,která se rozpadla po pár měsících kdy Ren odešel.Když se dostáváme ke skupině,Nana přijala místo Rena nováčka,který se jmenuje Shin.Shin má 15,ale Naně tvrdil že už má 18.Nana mu to nevěřila,ale přesto ho přijala.Vždycky když si Shin před ní zapálí cigaretu vezme mu ji,protože není plnoletý (pozn.chudák :D).Nana se docela rychle skamarádí se svou spolubydlící Hachiko.Stanou se z nich takové kamarádky ,že když Hachi nachytala Shoje se svou novou přítelkyní Sachiko,chtěla mu Nana vpálit za Hachi.
Nana je docela tvrdohlavá,vždy jde za svým cílem a jedno ví určitě.Kdyby se ještě někdy setkala s Renem neunesla by to a okamžitě by se k němu vrátila.Ale co..osud chtěl jinak-Hachi dostala lístky na koncert Trapnest a přemluvila Nanu aby šla s ní.Tam znovu spatří svou dávnou lásku.. Nana je taková Hachina starší "sestra".Ochraňuje ji od všeho zlého,dává na ni pozor atd.
Nana je taky veliká kamarádka s Misato.Misato byla jejich první a dá se říct největší fanoušek.K narozeninám ji vždy něco koupila(a to se ještě neznali). Nana je asi moje nej postava v tomto anime.Tak něak mi nejvíc přirostla k srdci. :)

Komatsu Nana "Hachiko"

30. srpna 2011 v 19:31 | Queen |  Nana-postavy


Nana ( Hachi ) je roztomilé dievča plné snov o veľkej láske, ktorú sa jej doteraz nepodarilo nájsť. Nevie sa s chlapcami iba kamarátiť. Nevedomky manipuluje s ostatními. Je dosť nevyzrelá a preto sa nedokáže postaviť na vlastné nohy. Nana "Hachiko alebo Hachi" odchádza do Tokya za svojim priateľom, ktorý študuje na univerzite, aby sa znovu stretli a dúfa, že to tentoraz skončí dobre. Všetko je ako z rozprávky až kým sa jej pred očami nezjaví krutá realita. Nana si musí nájsť byt a prácu lenže to nie je také jednoduché. Shoji, jej priateľ, sa začína správať čudne a pomaly sa od Nany vzdiaľuje. Nana si nájde byt, ale zjavý sa menší problém. Totiž ten byt si už niekto vybral a kto by to asi mohol byť? No jasné, že je to jej spolusediaca z vlaku Nana Oosaki. Ďalšia náhoda ??? Aj keď to zo začiatku vyzerá že Nana "Hachi" ten byt už nekúpi, nakoniec sa predsa len obe dohodnú a v byte budú žiť spolu. ( mimochodom meno Hachi dostala od druhej Nany )

NANA Recenzia

30. srpna 2011 v 19:25 | Queen |  Recenze
Název: NANA
Japonský název: ナナ
Počet epizod: 47
Žánr: Comedy, Drama, Music, Romance, Shoujo, Slice of Life
Višlo ako: Anime, manga a 2 hrané filmy

Dej:
Dve rovnako staré dievčatá v ten istý deň, v tom istom vlaku, s tým istým menom, ale s celkom odlišným snom sa stretnú na ceste do Tokia. Je to osud alebo len zhoda náhod ?

NANA je romantické anime sentimentálneho typu. Nájdete tam lásku, priateľstvo, nenávisť, snahu dostať sa niekam, kde to bude lepšie. Snahu nájsť cestu, ktorou by sa mal každého život uberať. Všetko to znie možno trochu ako z amerického kvalitného filmu, v ktorom nejde len o romantické výlevy, ale aj o pokusy dodať tomu zmysluplný nádych. Ale anime je predsa vytvorené japoncami a preto ani NANA niekedy nevybieha zo zabehnutých koľají typického anime. Lenže smelo tvrdím, že je lepšia ako ktorékoľvek anime, ktoré sa snaží tváriť vážne. Pretože tento príbeh vás o svojej vážnosti nakoniec aj presvedčí, aspoň u mňa to tak bolo.
Všetko by to možno bez krásnej animácie, bez štýlu, akým bol dej rozprávaný a bez charakterov strácalo kvalitu. Jedno je však isté, či už ide o krátku vetu na začiatku "Tú noc bolo u nás rušno, susedia sa prišli sťažovať,..." alebo papierik s Naniným želaním, pri každom momente som to prežívala s nimi...
NANA je možno také anime, ktoré si pozrie aj dospelý človek. Pre mňa sa stalo jedným, ku ktorému sa vrátim aj po pár rokoch. A budem rovnako ako Hachi v hĺbke duše dúfať, že sa to pre Nanu a Hachiko tým koncom v skutočnosti nikdy neskončilo...

PNG Klikačky pre mna

30. srpna 2011 v 17:48 | Queen |  Pre mna od vás
Mmam 2 nove klikačky su od kamishiro, ospravedlnujem sa že som ich tu nedala skoršie ale nebola som doma.

Takže tady su


Členske karty 02

30. srpna 2011 v 11:23 | Queen |  Moje FanCluby !!!!
Dalšie Adminky ktore maju rady anime Nana, sa prihlasili do NANA FC takžetady mate členske karty:Potrebuju hlasek

30. srpna 2011 v 10:38 | Queen |  Moje keci
Takže ako je v nadpisu napisane potrebuju vaš hlas Totiž som sa zapisala do sutaže o NAJLEPŠÍ VOCALOID SONG.

Takde pls. hlasnite za mna TADY

Rada potom odplatim ked budete chciet hlasnut, všem dakujem za hlasy do predu.

Sutažim s tymto songom:


Členska karta 01

29. srpna 2011 v 20:44 | Queen |  Moje FanCluby !!!!
Prvym členom Nana FC sa stala Hellequinassasin a tu je tvoja členska karta, dufam že sa pači.


NANA FC

29. srpna 2011 v 19:48 | Queen |  Moje FanCluby !!!!

Rozhodla som sa urobit vlasny fanclub a bude o anime NANA. Je to super anime, je to moje najlepšie.
Dost reči
takže kto chce patrit do fanclubu anime NANA stači vyplnit len tieto veci:

1.Jméno (nebo přezdívka)
2.Blog (povinne)
3.Tvá nej postava z NANA
4.Dáš si ikonku na blog?
(budem kontrolovat)

Ikonka


Ikonka je od Moniky
Každy kto sa stane členom dostane člensku kartu
len mi musite napisat svoju naj. postavu z Anime NANA

ČLENOVÉ

10. Lizzy
12. Tea

Navstevnost za minuly tyden (22.8. 2011 - 28.8. 2011)

29. srpna 2011 v 19:08 | Queen |  *Návštevnosť*

Navstevnost za minuly tyden (22.8. 2011 - 28.8. 2011) je:

Pondeli: 39
Utery: 34
Streda: 31
Ctvrtek: 18
Patek: 21
Sobota: 83
Nedele: 48

Celkem: 274

Ja neverim to tolko v sobotu bolo ludi,super mam rekord.Možno bude ešte večši.

Sorry všem že dnes som nič nedala ale bola som u babky, a robila som tam poriadky, ako sa hovory staršim treba pomahat.

Život jedné bláznivé holky 5. díl

29. srpna 2011 v 7:36 | Queen
Život jedné bláznivé holky … :)

5. DÍL - První schůzka, první polibek
Seděla jsem u notebooku u sebe v pokoji a snažila se vyřešit nějaké úkoly do školy. V hlavě jsem měla místo řešení, setkání se Siwonem. *Jestlipak si už ten dopis přečetl? Co si teď asi o mně myslí? Ozve se mi?* … z myšlenek mě vyrušil mobil, podívala jsem se na něj: !!Nová zpráva - odesílatel neznámý!! * Neznámé číslo? Že by Siwon?* zadoufala jsem.
"Ahoj, tady Siwon … Máš teď něco na práci? Nechtěla by ses se mnou sejít?" koukala jsem do mobilu jako blb … po chvilce jsem se zpamatovala a odepsala jsem mu: "Moc ráda, v kolik a kde … Elisha?". Po chvíli mi od něj přišla sms: "Tak v sedm na náměstí Jongno? Nemáš to od domova daleko? Klidně se můžeme sejít někde jinde … :-)". Hned na to jsem mu poslala odpověď: "Náměstí Jongno mi vyhovuje :) … Tak se sejdeme u kašny?". "Ok, u kašny … už se těším … :)" souhlasil Siwon. "Já taky, tak zatím" ukončila jsem dopisování a plácla sebou na postel … Chvíli sem ležela a po nějaké době, když jsme si uvědomila, že vlastně mám rande, vylítla jsem z pokoje a letěla do obýváčku za Luellou a vykřikovala jsem: "Uáááááá ... konečně … já mám rande … rande … kyááááááá" Jak jsem byla nadšená, jsem si nevšimla malého bobíka (na sezení) a zakopla jsem o něj - rozplácnutá na zemi.
"Elisho!? Co to prosimtě vyvádíš? Jaké rande? Se Siwonem?" chrlila na mě Luella hromadu otázek, já se jen se smíchem zvedla ze země a po uklidnění jsem se na ní usmála a řekla: "Jo, možná bych s ním to rande měla dřív … kdybych mu ten dopis dala dřív." "Jaký dopis?" zeptala se Luella. "Ále … ty víš, že se stydím … takže jsem mu napsala dopis, ráno jsem mu ho chtěla hodit do schránky, ale ještě předtím než jsem to udělala, objevil se tam Kyuhyun, takovej ten, co má lišácký úsměv a je nejmladší. No a to mě to odhodlání dát Siwonovi dopis přešlo. A co se nestalo, skončila jsem školu a kd nestál před školou, Siwon … Tááák jsem mu dopis předala a letěla pryč … no a před chvílí mi napsal, jestli nechci ven :)" vychrlila jsem na Luellu všechno … ta na mě jen zírala, po chvíli mi řekla: "Holka, ty máš štěstí, to ti přeju … a kdy a kde se s ním máš sejít?" "Ehn, no v sedm u kašny na náměstí Jongno … uááááá … to už je půl? To já musím letět …. " začala jsem hysterčit. "Klídek Elisho, to v klidu stíháš, tak si to užij … potom mi budeš vyprávět" uklidnila mě Luella. "Ok, tak já letím" rozloučila jsem se s Luellou, rychle jsem si obula kozačky, navlékla kabát, na hlavu si narazila čepici, krk jsem si ovázala šálou, a rukavice jsem si hodila do kabelky a vylítla z bytu.

U SuJu
Siwon si dopis přečetl nejméně pětkrát, potom se rozhodl napsat Elishe hned. Po chvíli se vyřítil z pokoje do obýváku … Na gauči se rozvaloval Heechul a sledoval zase nějakou komedii, jinak v místnosti nikod nebyl. "Kde jsou všichni?" zeptal se Siwon. "Různě" odvětil Heechul. "OK, tak jim když tak řekni, kdyby mně hledali, že jsem šel ven. Když tak jsem na telefonu," řekl Siwon "Takže rande jo, a kam jdete?" ušklíbl se Heechul. "No mám s ní sraz na náměstí Jongno … " usmál se šťastně Siwon netušíc, že tohle Heechulovi neměl říkat. "Áha, tak si to užij" usmál se na Siwona a dál sledoval televizi. "Zatím," rozloučil se a vydal se směrem na domluvené místo. Když Siwon odešel, rychle našel mobil a obvolal všechny SuJu členy, teda kromě Teuka a Kangina, jelikož ti by asi nesouhlasili s tím, co se Heechul právě rozhodl podniknout.
Na náměstí Jongno

Celá udýchaná jsem přiběhla na náměstí, koukla jsem se na hodiny *za 10 minut sedm … uff, jsem tu včas* … Siwon přišel přesně v sedm, byl na opačné straně kašny a rozhlížel se, ale asi si mě nevšiml, jelikož si vytahoval mobil a už mi chtěl napsat … já na něj zavolala, on se otočil, když si mě všiml, usmál se a šel za mnou. Já si ho mezitím prohlédla. Měl na sobě bílé kalhoty s vysokými sněhulemi (boty), černý delší kabát, na krku červenočernou kostkovanou šálu, úplně stejnou (jakou sem měla já) a na hlavě takovou bíločernou čepici … byl tak krásný …
"Ahoj … už jsem ti chtěl napsat, kde jsi, jsem si tě nevšiml … " usmál se Siwon. "Eh … ahoj, to jsem si všimla, proto jsem na tebe zavolala :)" opětovala jsem mu úsměv. "Půjdeme si někam sednout?" zeptal se mě. "Klidně" odvětila jsem mu. "Tak jo, pojď tudy … znám tady výbornou kavárnu, dělají tam úžasné dortíčky xD" uculil se na mě, chytil mi ruku a vlekl do té zázračné kavárny *Luellou, prosím, ať mi pustí tu ruku … jinak se rozplynu … áááách ... ten má tak hebké ruce *
"Tak jsme tu" oznámil mi Siwon. "Ehh??" zmohla jsem se jen na tohle, jelikož jsme stáli před luxusním podnikem, který jsem znala jen z časopisů. "To půjdeme sem?" zeptala jsem se na něj s nevěřícím pohledem. "Vadí? Tak půjdeme třeba na sushi …" řekl mi… *Ach … znělo jako by ho to mrzelo, že sem nechci jít. Ale ono je to tady tak drahé …* "Ne, nevadí … já jen, že v takovém luxusu jsem ještě nikdy nebyla" odpověděla jsem mu. "Jo takhle, s tím si nemusíš dělat starosti. Určitě se ti tam bude líbit. Půjdeme?" s otázkou mi nabídl rámě a já ho s potěšením přijala. Mladý číšník nás dovedl ke stolu pro dva, zeptal se, jestli si dáme něco k pití … Siwon chtěl objednat víno, ale já ho zastavila s tím, že nepiju, a tak jsem si objednala čaj a on kávu. Číšník nám tam nechal jídelní lístek a odešel. "Tak co si dáš?" zeptal se po chvíli Siwon …. "Ehm, vyber mi něco ty … já se v tom nevyznám …" řekla jsem popravdě. Po chvíli přišel číšník a Siwon něco objednal, název byl tak složitý, že jsem si ho nezapamatovala.
Začali jsme si povídat, bylo to úžasné, tolik jsme si rozuměli. Zjistila jsem, že máme podobné zájmy, fascinující informací bylo to, že jsem prý první holka, do které se zamiloval. *To snad ani není možné! Jak to, že já?* Radši jsem tohle přešla a hned sem navázala jiné téma. Musela jsem ho dopředu upozornit, že jsem strašné nemehlo a každou chvíli se ztrapním. Docela se mi ulevilo, když mi řekl, že on se ztrapňuje pořád. Já se zasmála, a on na mě hodil naštvaný pohled (takový ten roztomile naštvaný). "To bě to ale sluší, když se tak trochu ztrapníš, za to já ne," usmála jsem se na něj. "Ehh?" zčervenal Siwon, když si uvědomil, že to byl kompliment. Potom jsme si povídali hlavně o mě, povyprávěla jsem mu, jak jsem se sem s Luellou přestěhovaly a jak jsem poznala SuJu …
Když jsme vyšli z kavárny, rozhodli jsme se jít se projít do parku. Cestou jsme v rozhovoru samozřejmě pokračovali. "Vážně ti to moc sluší … " pověděl mi, když jsme stáli pod altánkem a já sledovala tmavou oblohu posetou tisíce hvězdami. "Ehm .. cože?" koukla jsem se na něj s červenajícími se tvářemi. "Říkal jsem, že si krásná" usmál se na mě Siwon. "Ah … děkuju" sklopila jsem oči k zemi. *Sakra … přestaň mi tu skládat komplimenty, jinak omdlím* Už bylo kolem desáté večer a tak jsem se na Siwona otočila a poděkovala mu za krásný večer. "Něděkuj, to spíš já … Máš něco o víkendu?" zeptal se mě. "Nevím, proč?" odpověděla jsem mu otázkou. "Nechtěla by sis mě zapsat do diáře?" uculil se na mě. "Eh??" koukla jsem na něj. "No jestli by si se mnou nechtěla strávit víkend" vysvětlil mi předešlou otázku. "Rozmyslím si to …" usmála jsem se. "Já ti pak dám vědět ano? Já už musím, zítra ráno jdu brzy do školy, takže musím jít co nejdřív spát," pověděla jsem mu. "Jo, promiň, já si neuvědomil, že je tolik hodin. On s tebou ten čas tak rychle utíká …" usmál se na mě. "Ale, to neříkej … Tak ahoj …" s těmihle slovy jsem se otáčela, ale on mě chytil kolem pasu a pevně mě objal. "Vážně ti děkuji, teď už jsem si jist, že s tebou chci být napořád" řekl mi Siwon, já mu na to chtěla něco říct, ale zase jsem byla vedle, když mě Siwon políbil na čelo, pak na nos a nakonec na rty … byl to jen letmý polibek, ale tak krásný tak něžný, plný citu. Potom mě pustil, řekl mi ahoj a odešel …. Já tam ještě dlouhou dobu stála jak přimražena …
*Co se to děje? Proč mě tak buší srdce?* Po chvíli mi začala být zima, jak jsem tam stála jako sloup, a tak jsem pomalu šla domů se smíšenými pocity. Když jsem přišla domů, Luella už spala, byla za to ráda, nechtěla jsem jí to hned všechno říkat. Nejdřív jsem si to musela v hlavě srovnat. Když jsem říkala Siwonovi, že o tom víkendu si to rozmyslím, popravdě jsem byla už dávno rozhodnutá. Chvíli jsem se rozmýšlela, jestli mu mám napsat hned nebo další den, ale nakonec jsem mu napsala hned. "Siwone, tak co podniknem o víkendu?" "Co třeba LUNAPARK na celý víkend?" "Ah, to budem v hotelu?" "No, to asi bude nejlepší, a prosím, neřeš peníze …." "To se ti lehko řekne … ale ok." "Takže já tě vyzvednu? Kde bydlíš?" … Napsala jsem mu adresu a popřála příjemné spaní a sama si lehla do postele. "Dobrou Elish ♥♥♥" … *To bude zajímavý víkend … ale teď už Elisho honem spát, jinak ráno nevstaneš!*

V SuJu bytě …
"Ahoj" pozdravil všechny spolubydlící Siwon. "Hoj, jaké bylo rande?" zeptal se Teuk. "Skvělé, dal si s ní pusu a …" vykřikl Sungmin, ale ještě dřív něž stačil říct ještě něco, Heechul mu zakryl ústa.
"Cože? Jak to víš?" zděsil se Siwon … "Heechule, neříkej mi, že jste Siwona šmírovali!?" řekl dosti naštvaný Teuk … "Sungmine … ty pako jedno" štěkl Heechul
To be continued

Kimi ni todoke - postavy

28. srpna 2011 v 15:09 | Queen |  Kimi ni Todoke-postavy
Takže toto su hzlavne postavy tohto anime, samozrejme je ich viac ale nemienim ich hladat.
Jo a zrdoj je všelikaky, hladala som všade.Takže je z hocijakych blogov,vybrate to hlavne.

Jméno: Sawako Kuronuma
Přezdívka: Sadako
Výška: 158 cm


Sawako je plachá, upřímná dívka, která hledá přátele. Proto je vděčná právě spolužákovi, jménem Kazehaya Shouta, který se s ní bez problémů baví.
Krom jeho, se brzy skamarádila i s dvěma děvčaty - Chizuru, Ayane a klukem jménem Ryuu.


Jméno: Shouta Kazehaya
Výška: 175 cm


Shouta je přátelský spolužák Sawako, který je mimochodem velice oblíbený mezi děvčaty.
Na °Nižší střední° ho obdivovalo tolik děvčat, proto, jak byl milý a přátelský...každá ho chtěla, ale jelikož on k žádné z nich nechoval žádné city, začalo se říkat, že "Kazehaya je všech".

Jméno: Ryuu Sanada
Výška: 179 cm

Ryuu je také ze skupinky kamarádů Sawako, většinu času je klidný a velice zřídka mluví.
Má velice dobrý přátelský vztah s Chizuru.
Je dobrý v baseballu, který na °Nižší střední° hrál společně s Kazehayou.Jméno: Ayane Yano
Výška: 161 cm


Ayane je velice dobrá kamarádka Sawako, většinou je klidná, ale pokud ji něco naštve, dokáže se opravdu rozzuřit.

Jméno: Chizuru Yoshida
Přezdívka: Chizu
Výška: 167cm

Chizu je druhá nejlepší kamarádka Sawako.
Je velice divoká a hodně věcí ji dost často donutí brečet, ve skutečnosti ale není žádná slaboška.
Má dobrý vztah s Ryuu(em) °mám problém se skloňováním těchlech jmen° a říká, že je jako její bratr.
Jméno: Kazuichi Arai
Přezdívka: Pin
Výška: 193cm


Kazuichi Arai je dočasný třídní učitel pro třídu, do které chodí Sawako. Všichni ho přezdívají Pin, tedy krom Sawako, která ho neustále oslovuje Arai-sensei.
Je velký fanoušek baseballu a zároveň trenér školního mužstva.

Sawako Kuronuma

28. srpna 2011 v 14:46 | Queen |  Kimi ni Todoke-obrazky
Tady máte pár obrázků Sawako co vy na to?!


Tu vizera tak roztomile


2 Avatary Sawako, no neni roztomila

Kimi ni todoke - recenze

28. srpna 2011 v 14:42 | Queen |  Recenze

Sawako Kuronuma, nebo jak jí, kvůli podobnosti s postavou z filmu Kruh, říkají spolužáci Sadako. Všichni se ji báli, kvůli jejímu vzhledu a řečem, které o ni kolovali, například, že mluví, vyvolává nebo dokonce vycítí duchy. Jenomže ve skutečnosti je to plachá a citlivá dívka, která touží mít kamarády a aby ji měli ostatní rádi. Vše se změní až když se o ní začne zajímat její idol Kazehaya Shouta a pozná své první kamarádky. Jejich láska však musí překonat spousty překážek než se naplní.Rosario to Vampire OP

27. srpna 2011 v 18:07 | Queen |  Openingy
1.


2.Rosario+Vampire postavy

27. srpna 2011 v 14:41 | Queen |  Rosario to Vampire-postavy
Jméno: Tsukune Aono (青野 月音)
Věk: 16-17
Rasa: Člověk

O Tsukunem: Tsukune je průměrný student, který je omylem zapsán na akademii Youkai. Když přijede poprvé do školy, všimne si, že něco není v pořádku. Brzy se seznámí s krásnou mladou studentkou, Mokou, kterámu odhalí jedno šokující tajemství - je upírka! Moka si oblíbí Tsukuneho krev, která ji velmi sladce voní. Tsukune je připraven opustit akademii. Pak se ovšem do Moky zamiluje. I když nemá žádné schopnosti, snaží se chránit své přátelé. Ovšem nikomu nesmí říct, že je člověk, jinak by byl vyhozen ze školy.
Jméno: Moka Akashiya(赤夜 萌香)
Věk: 16-17
Rasa : Upírka

O Moce: Moka je studentka akademie Youkai. Její pravá podoba je upírka. Pokud je sundán růženec z její hrudi, Moka se změní do své pravé podoby, super-upírky, která se od téhle 'vnější' Moky dost liší. Zatímco tahle Moka je velmi laskavá a milá, druhá Moka je chladná a krvelačná a nemá s nikým slitování. Moka je jednou z nejoblíbenějších studentek na škole, takže je velmi oblíbená u chlapců.
Jméno: Kurumu Kurono (黒乃胡夢)
Věk: 16-17
Rasa: Succubus

O Kurumu: Kurumu zpočátku velmi žárlí na Moku a na to, jak je oblíbená, ovšem brzy se stanou kamarádkami. Snaží se svést Tsukuneho, který má ovšem oči jen pro Moku. Je ochotna pro něj riskovat vlastní život. I ona je velmi populární zejména u chlapců. Už jen proto, že má velmi velká prsa.


Jméno: Yukari Sendo (仙童 紫)
Věk: 11-12
Rasa : Čarodějka
O Yukari: Yukari je velmi chytrá mladičká studentka, jejíž pravá podoba je čarodějka, což naznačuje i její oblečení. Je nejchytřejší studentkou na akademii Youkai a proto chodí do vyššího ročníku, než by měla. I přesto ale byla velmi osamělá a stala se terčem vtípků. Moka ji ale pomohla a za to jí byla Yukari velmi vděčná. Po té, co ji Tsukune zachrání před netvorem, se do něj také zamiluje a skamarádí se s ostatními dívkami.
Jméno: Mizore Shirayuki (白雪 みぞれ)
Věk: 16
Rasa : Sněžná žena
O Mizore: Její praví podoba je 'Yuki Onna' - sněžná žena. Dokáže ovládat led a dokáže z něho udělat více svých vlastních klonů. Po dlouhé nepřítomnosti se vrátila do školy a projevila zájem o Tsukuneho. Mizore je stydlivá, ne moc výřečná a docela samotářská. Ovšem i přesto si dokáže najít přátelé.
Jméno: Ruby Toujou (橙条 瑠妃)
Věk: 18-20
Rasa : Čarodějka
O Ruby: Ruby je čarodějka z lidské říše, která chtěla zničit lidský svět. Po tom, co poznala Yukari, Tsukuneho a jeho přátelé si uvědomila, že to co dělá není správné. Po té žila na Youkai akademii kde vypomáhala ředitelovi školy.Jméno: Kokoa Shuzen (朱染 心愛)
Věk: 16
Rasa: Upírka
O Kokoe: Kokoa je mladší, nevlastní sestra Moky. Stejně jako ona má schopnosti upírky, ovšem ty její nejsou spoutané. Když přichází prvním rokem na Youkai akademii, má jeden cíl - zabít Moku! Předtím, než Moka odešla studovat, spolu obě dvě soupeřily. Kokoa nikdy nedokázala porazit Moku a tak přišla na akademii, aby ji dokázala že tentokrát ji porazí.
Rosario to Vampire - rozcestník

27. srpna 2011 v 14:16 | Queen |  Recenze


Názov: Rosario to Vampire (Rosario + Vampire)
Počet epizód: 13
Počet epizód Capu2: 13
Žáner: príšery, ecchi

Pätnásť ročný Tsukune sa náhodou dostane na školu Youkai Academy. Hned prvý den ho na bycykli zrazí krásné rúžovovlasé dievča, ktoré se mu predstaví ako Moka a o chvílu neskôr sa mu prisaje ku krku so slovami, že je upírka a neovládla se. Postupom času Tsukune zjisťuje, že Youkai Academy je škola, kde se učia démoni a rôzna monštrá a ľuďom je tam vstup zakázaný. I přes nebezpečie, ktoré mu hrozí, keby se prezradilo, že je člověk, sa Tsukune rozhodne na škole zostať, hlavně kvôli Moke. Často se ale dostává do rôzných problémů, pretože po nom ide většina příslušníc ženského pohlaví a ostatním sa to samozrejmě moc nezamlouvá.
Tohle anime se mi moc líbilo, kresba je krásná, hudební doprovod a zápletka taky. Určitě si přijdou na svý pánové, o ultrakrátký minisukně, vykukující kalhotky a tak trochu ecchi situace není nouze. R+V má dvě řady (druhá se jmenuje Rosario+Vampire Capu 2), obě po 13 dílech, takže se dají zkouknout hodně rychle:) Stručně řečeno, další super anime, na který jsem měla možnost se podívat

Zdroj: Je všelijaky

Soutěž o nejlepší anime 1.Kolo

27. srpna 2011 v 10:49 | Queen |  Ostatne sutaže
Ok,soutěž sa uzatvara :D Tady máme lidi,kteří se do soutěže přihlásili:

6. Lily


1.Kagamine Rin
Anime :Kuroshitsuji


2.Megpoid
Anime: Kaichou wa maid sama

3.Diza-chan^^
Anime: Fairy tail

4.Hachiko Suzuki
Anime: NANA

5.Ewilan
Anime:Death note


6.Lily
Anime: Ladies vs. Butlers


Som spatky

27. srpna 2011 v 10:11 | Queen |  Moje keci
Ahojky všem takže som spet.Prišla som dnes rano asi o 6 ,nechcele sa mihned ist na počitač takže som si lahla.A zaspala som.Ale teraz som tu. Bolo super, len to teplo mi liezlo na nervy, nenormalne dusno.

Jo takže som spet, takže dnes začne sutaž,a tiež ohodnotim dalšie blogy. A tiež niečo pridam, niečo z vlastnej tvorby ale aj ostatne veci.

Takže sa mate načo tešit Váša Queen

videá sú z:
youtube.com
×××××
obráky sú z:
deviantart.com, minitokyo.net, zerochan.net, google.sk